يکشنبه, 5 خرداد 1398 English
         

عنوان : پیام تبریك اعضای شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان بمناسب ماه مبارك رمضان

اعضای شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان طی پیامی فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ، ماه عبادت و بندگی را به یکایک ملت شریف ایران اسلامی و علی الخصوص  مردمان  استان سیستان و بلوچستان تبریک گفتند:

متن پیام به شرح زیر می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ماه رمضان، ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه نور تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می‌آید.

ماه رمضان ماه تقویت اراده و آزادی از زنجیرهای درونی است و این آرمان مقدس در پرتو عبادت خالصانه و روزه داری حقیقی دست یافتنی است.

ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده‌ داری و تمسک جستن از درگاه باری تعالی است که عشق ملکوتی و اُنس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می‌ریزد . تا در پرتو خورشید درخشان ماه رمضان،

سلطه عادت‌ها و غریزه‌ها بر زندگی انسان کاهش یابد و غفلت‌ها زدوده ‌شود و اخوت دینی و روح برادری و همدردی با نیازمندان تقویت گردد و این از جمله برکات ماه نزول قرآن است.

اعضای شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان حلول ماه پرفيض صيام و ماه پاکی و روشنی ، ماه رحمت و برکت و غفران و  نیایش‌های عارفانه و بندگی خالصانه ، رمضان المبارک را به یکایک ملت شریف ایران اسلامی و تمامی ساکنین استان سیستان و بلوچستان  تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه احدیت آرزوی قبولی طاعات و فرصت جستن بندگی خاضعانه را خواستارم.

 

روابط عمومی شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستانبازگشت          
 
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211