پنج‌شنبه, 29 فروردين 1398 English
         

عنوان : امیر حمزه قادری نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای اسلامی عالی استان ها
زير عنوان : بزرگترین تروریست دنیا آمریكا و هم پیمانانش هستند| سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بزرگترین حافظ كشورایران اسلامی

امیر حمزه قادری با اشاره به اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا وهم پیمانانش بزرگترین تروریست دنیا هستند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  با پشتوانه ولایت فقیه بزرگترین حافظ کشورایران اسلامی است.

امیر حمزه قادری نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای اسلامی عالی استان ها با اشاره به اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارداشت: بزرگترین حافظ مملکت ایران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و ما هر چه داریم از امنیت و آرامش و تلاش شبانه روزی بسیج و سپاه است که همچون دو برادر پشت هم قرارگرفته و خدمات صادقانه ارائه می دهند .

امیر حمزه قادری عضو کمیسون اقتصادی شورای اسلامی عالی استانها با تبریک روز پاسدار و گرامی داشت میلاد امام حسین(ع)، گفت:جامعه شورایی درپارلمان های محلی شهری و روستایی کشور اقدام دولت ترامپ در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی را محکوم می کنند.

وی ادامه داد: بزرگترین تروریست دنیا آمریکا و متحدانش هستند که در منطقه آشوب و خون ریزی به راه می اندازند و این نوع رفتارهای نابخردانه آن ها بر کسی پوشیده نیست .

 قادری بیان کرد: هیچ نشانی از عقلانیت و تعهد به قوانین بین‌المللی در کاخ سیاه دیده نمی‌شود و قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی نه تنها اظهارمجدد دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران است، بلکه توهین و خصومت با همه مردم ایران بشمار می‌رود.


روابط عمومی شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان
بازگشت          
 
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211