يکشنبه, 5 خرداد 1398 English
         

عنوان : بیانیه اعضای شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان بمناسبت یوم الله ۲۲بهمن


بیانیه اعضای شورای استان سیستان و بلوچستان بمناسبت یوم الله ۲۲بهمن.
متن بیانیه به شرح ذیل است:


بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَالْفَجْرِ﴿۱﴾ وَلَیَالٍ عَشْرٍ﴿۲﴾ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ﴿۳﴾ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ﴿۴﴾

انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود که می‌خواست رهاننده‌ مردم از بند استبداد و استعمار وتامین کننده حقوق اساسی،کرامت وحرمت آنها باشد.
22 بهمن روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستادند.

اکنون انقلاب اسلامی، در حالی واردچهلمین سال پیروزی خود می‌شود که وعده الهی بنیانگذار کبیر انقلاب مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف بر دولتمردان مستبد، مرتجع و وابسته خود در حال تحقق است و در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی عرصه را بر دشمنان اسلام تنگ کرده است.

‌اعضای شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر قیام عاشورایی ملت مسلمان ایران و شرکت در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن، آحاد ملت انقلابی ایران ،مردمان غیور استان سیستان و بلوچستان و تمامی سطوح شورایی استان را به حضور گسترده در این راهپیمایی و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری فرا خوانده و امیدوارند حضور حماسی و پرشور مردم شریف ایران در این روز، عزم ملتهای مظلوم و مستضعف جهان را برای اهتزاز پرچم اسلام در سراسر گیتی جزم تر سازد.
‌روابط عمومی شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان


بازگشت          
 
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211