يکشنبه, 5 خرداد 1398 English
         

عنوان : پیام تبریك رئیس شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان بمناسبت یوم الله 13 آبان

عبدالعزیز بلوچزهی رئیس شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان طی پیامی یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را به عموم ملت رشید و غیرتمند ایران و استان سیستان و بلوچستان تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی
 13آبان تجلی افتخار ملت ایران در مبارزه با استکبار است، در سال 57 مصادف با چنین روز خجسته  ای توانستند با دانایی، همدلی ، ایثار و فداکاری لانه جاسوسی اهریمن را تسخیر و افتخاری بزرگ را برای تاریخ استکبار ستیزی ایران بیادمان گذارند.

این روزشاهد تبعید سر سلسله ی بیداردلان و نادره ی روزگاران حضرت امام خمینی (ره) بوده است وبا اغتنام فرصت، به روان پاک و همه جان های خدایی به ویژه شهدای دانش آموز که بیداری توام باآزادی معنوی و اجتماعی خواست رهایی از یوغ استکبار را برای ما به ارمغان آوردند و استقلال و جمهوری اسلامی را به ما ارزانی بخشیدند.

اینجانب ضمن دعوت از عموم امت مومن و خداجوی ایران اسلامی  برای حضور در مراسم یوم ا... سیزدهم آبان از مردم شریف انقلابی و تمامی سطوح شورایی استان سیستان و بلوچستان می خواهم که همواره روحیه حقیقت جویی ، ظلم ستیزی و عدالت طلبی و مبارزه با استکبار را در دل و جان خود بیدار نگه داشته و در پرتو رهنمود های رهبر معظم انقلاب و توصیه های رئیس محترم جمهور در ترویج گفتمان استکبار ستیزی ، عدالت محوری به منظور تحقق صلح و زیستن در دنیایی سرشار از نشاط و امید و عاری از جنگ و خشونت تلاش و کوشش نمایید.

 

روابط عمومی شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان

 بازگشت          
 
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211