سه‌شنبه, 30 مرداد 1397 English
         

عنوان : گلایمندی رئیس شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان از مسئولین استانی

عبدالعزیز بلوچزهی رئیس شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان با ابراز گلایه از کم توجهی مسئولان سیستان و بلوچستان به شوراها اظهار داشت: در مورخ 96/12/17 همایشی با حضور رئیس شورای عالی استان های کشور و معاونان و کارشناسان مربوطه با دعوت از مسئولان استانی در چابهار برگزار شد.
وی افزود: با وجودی که حضور مسئولان باعث دلگرمی و ایجاد انگیزه برای اعضای شوراها می شود متاسفانه در این همایش که با حضور عالی ترین مقام شورایی کشور برگزار شد هیچ یک از مسئولان استانی و شهرستانی شرکت نکردند که این مساله نشانده کم توجهی به جایگاه این نهاد است.
وی اضافه کرد: متاسفانه هیچ یک از رسانه ها حتی خبرگزاری و صدا و سیما نیز برای پوشش یک ساعته این نشست با رویکرد مطرح کردن مشکلات مردم سیستان و بلوچستان حضور نداشتند.
رئیس شورای اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: این در حالیست که تمامی فرمانداران جنوب استان برای شرکت در سومین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر کشور در تهران از یکدیگر سبقت گرفته بودند و عکس های حضور خود در غرفه های این نمایشگاه را در فضای مجازی منتشر کردند اما در نشستی که برای بررسی مسائل و مشکلات مردم برگزار شده بود حضور نیافتند.
بلوچزهی ادامه داد: در کنار این نشست از روز چهارشنبه تا جمعه اجلاس مدیران ادارات کل و معاونان وزیر آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد دولتی با بهترین امکانات و هزینه ها در چابهار برگزار شد اما شوراهای استان حتی برای اسکان مهمانان همایش خود با مشکل رو به رو بودند.
وی گفت: با وجود نگاه مثبت حاکم در کشور نسبت به مهمان نوازی مردم سیستان و بلوچستان شرکت کنندگان در این نشست از حضورنیافتن مسئولان گلایه کردند.بازگشت          
 
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211